Piyar Dijital ile

Rakiplerinizden herzaman önde olun

Neden Piyar Dijital?

Dijitaldeki tüm ihtiyaçlarınız için 360 derece dijital performans ajansı

Dijital pazarlama ve Web & Grafik alanında ihtiyacınız olan tüm çözümleri bir arada bulabileceğiniz, hızlı ve çözüm odaklı bir ajans ile çalışarak,
farkındalık oluşturmak, trafik çekmek, müşterilerle bağlantı kurmak ve satışları artırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Dijital Analiz

Dijital dünyadaki ayak izinizi takip eder, ihtiyaç ve beklentilerinize ne kadar yakın olduğunuza dair ÜCRETSİZ Dijital ANALİZ sunmakla işe başlarız.

Kanallara Göre Planlama

Dijital pazarlama çalışmalarının yapılacağı doğru araç ve kanalları belirleyerek, her mecranın kendi iletişim plan ve hedeflerini belirleriz.

ANALİZ

Daha sizinle tanıştığımız zaman başlar. Önce işinizi ve sektörünüzü anlar, sonra var olan dijital kaynaklarınızı tespit ederiz. Aldığımız bilgilerle çeşitli araçlar kullanarak derin analiz yaparız.

Optimizasyon

Potansiyel müşterilerinize hangi kanallardan ulaşacağınızı, hangi marka arketipi ile pazarlama yapılacağını, kampanya sloganlarınızı, içerik yayın takviminizi ve reklamlarınız için gerekli olan tahmini bütçeyi bu aşamada belirleriz.

Raporlar

Daima ölçülebilir çözümler sunarız. Tüm platformları sizin adınıza şeffaf bir biçimde yönetiriz. Attığımız her adımı düzenli olarak raporlarız, ya da evrensel platformlardan anlık olarak izlemenizi sağlarız. Böylece hangi yöntemden ne sonuç alındığını net olarak görebilir, her adımı takip edebilir, gelişimi sizler de kolayca ölçebilirsiniz.

Ücretsiz Analiz

MARKANIZA ÖZEL STRATEJİYİ HAZIRLAYALIM

Markanızı Dijitalin Gücüyle Buluşturalım

İHTİYAÇLARINIZI & HEDEFLERİNİZİ BELİRLEYELİM

Onlar Bizi Tercih Ettiler .

Siz İşinize Odaklanırken Biz Dijital İtibarınız İle İlgileniyoruz !!!

İnternette gezinen potansiyel müşterilerinize; doğru zamanda, doğru içerik ve mesajlarla pazarlama yaparak; markanızın bilinirliğini, satışlarını ve prestijini artırmaya başlarız!