Sadece Kendimizle Yarışıyoruz

Şirketiniz dijital dünyadan ne kadar yaralanıyor?

Sosyal medyada markanızın verdiği hizmette markaya gelen geri bildirimler, sektörel konular, sektörel araştırma ve etkileşim ile hedef kitlenizin davranışlarını izleyerek tüm takip sürecinin yönetimini sağlayan bir analiz sistemimiz bulunmaktadır. Burada en önemli noktalardan biri, markanın verdiği hizmetle ilgilenecek olan kitle ile markanın kurduğu etkileşimdir. Sosyal Medya ekibimiz ile hedef kitlenizin ihtiyaçlarını anlayarak ve bu sayede yeni ve doğru stratejik kampanya kurguları planlaması yapmaktayız.

1. Pazar Hedefleri Analizi

Hedef kitle belirleme sosyal medya yönetimin en önemli noktalarındandır. Yaş aralığı, cinsiyet, ilgi alanları belirlenen kitlenin bilinmesi gereken unsurlarındandır. Hedef kitlenin ilgisini çekmek adına anket yapılabilir. Ve hatta özel günlerde verilen hediyelerle birçok kişi çekilebilir.

3.Müşteri ilişkileri Organizasyonu

Sosyal medya süreklilik gerektiren bir mecradır. Dinamik sosyal medya yönetimi ile her zaman aktif olmalısınız. Belirli bir plan döneminde paylaşım yapmalısınız. Bir stratejiniz ve planınız olursa yönetim süreciniz de dinamik olabilir. Süreklilik sosyal medya yönetiminde çok önemlidir. Durağan bir sosyal medya hesabı istenen sonuçları getirmeyecektir.

2.Stratejij İetişim Etkileşim Planlanması

Sosyal medya da başarılı olabilmek adına özgün ve kaliteli içeriklere sahip olmak şarttır. İçerik yönetimi sosyal medya yönetiminin temel yapıtaşlarından biridir. Ve içerik yönetimi güzel bir şekilde yapıldığında hedef kitleyi çekmek de daha basit olacaktır.

4.Dönüşüm İstatistiklerini Değerlendirilmesi

Dijital danışmanlık, markanızın internet ortamında daha bilinir hale gelmesini sağlar. Markanızın, online ortamda daha geniş kitlelere ulaşması, marka itibarının oluşturulması, marka bilinirliğinin arttırılması dijital danışmanlık hizmeti ile mümkündür.

"Piyar Dijital", aklınızdaki tüm soruları yanıtlamak için sizi bekliyor. Hemen “Ücretsiz Danışmanlık İstiyorum” butonuna tıklayıp cevaplara ulaşın.

Markanızın söylemek istediğini, yaratıcı kreatif çalışmalar ile müşterilerinize sunuyoruz.

Hedef kitle ve sektörel marka analizler yapılarak doğru reklam modeli oluşturulup markanın siteye trafik çekmesini ve marka bilinirliliğini arttırmaktayız.

Sosyal medya reklamcılığında uzman olan ekibimiz, kârlılığınızı en üst düzeye çıkarmak için ürününüzün edinme bedelini hesaplamanıza yardımcı oluyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital PR çalışmalarında Sosyal Medya, Arama Motorları, Forumlar, Bloglar ve ilgili web Siteler aracılığı ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. PR çalışmalarında hedefimiz işletmenize ait marka analizi ve dönüşüm sağlayacak fikirler ile farklılık yaratmaktır. Dijital PR ile Markanızı en iyi şekilde temkendini çok iyi sunmalı ve yaratıcı yönü ile albeni etkisi yaratarak kalıcı etkiler yaratmalıdır. Biz Piyar Dİjital olarak markanın yaratıcılığını ön plana çıkarıyor ve yeni fikirler ile kalıcı bir etki yaratması için tüm ekibimizle detaylı çalışmalar yapıyor ve sürdürülebilirlik sağlıyoruz.

Piyar Dijital

Kreatif Tasarım

Sosyal medyanın gücünden faydalanmak için dijital pazarlama ve içerik yönetiminin birlikte yürütülmesi gerekmektedir. Bu iki pazarlama türü reklam ile direkt olarak bağlantılıdır. Markanızın ve işletmenizin kimliğini doğru bir şekilde yansıtmak için vizyon, misyon ve kültürel değerlerinizi yansıtan bir sosyal medya çalışması yapmanız gerekir. Doğru hedef kitleye ulaşmanın sırrı, reklam bütçesini doğru ayarlamaktır. Instagram üzerinden satış yapmak ya da satış oranınızı arttırmak istiyorsanız, en çok dikkat etmeniz gereken nokta “hikaye” özelliğini kullanmaktır. Paylaşımlarınızın her birini çeşitli görsel, yazı, video ve müzikler ile desteklemeniz gerekir

 

100%

PLANLAMA

100%

ORGANİZASYON

100%

DEĞERLENDİRME